Evolution Racing Prague na Ústecké „21“ 2011

O tomto víkendu se jezdci Evolution Racing Prague ve složení Martin Jerman a Filip Sajler, účastnili druhého podniku Mezinárodního Mistrovství České Republiky automobilových závodů do vrchu v Ústí nad Orlicí. Ústecká trať čítá již dle názvu 21 zatáček , dlouhá je 3,5km a jedná se o technicky náročnou trať.
Sobotní tréninky i závodní jízdy provázely během celého dne dešťové přeháňky a tak se jezdci nenudili při výběru správného obutí. Ve skupině N startovali čtyři jezdci, chyběl zde Jiří Los jun., který opravoval své rozbité Subaru po závodech v Portugalsku. Vedení ve skupině N se zaslouženě ujal slovenský matador a Mistr Evropy cestovních vozů z roku 2007 Peter Jureňa ( Mitsubishi Lancer EVO IX), který nedal nikomu šanci, na druhém místě dojel Oskar Beneš( Mitsibushi Lancer EVO X) následován Martinem Jermanem a Filipem Sajlerem, oba na vozech Mitsubishi Lancer EVO X.
V neděli se vyčasilo a jelo se výhradně na suchých pneu, ani tento den nenastala žádná změna a jezdci dojel i úplně ve stejném složení jako v sobotu.
Další závody čekají jezdce již o nadcházejícím víkendu, kdy pokračuje Mistrovství Evropy v německém Trieru.
Malá ochutnávka:
http://www.youtube.com/watch?v=npD3P4xbK6Y Martin Jerman 1:20, Filip Sajler 1:44
http://www.youtube.com/watch?v=dviyuHQpngM Martin Jerman 5:31, Filip Sajler 5:56

Publikováno v Aktuality autorem / 4. června 2011 / Žádné komentáře »

Comments are closed.