Rechberg 2011

Evolution Racing Team se tento víkend ve složení Martin Jerman a jeho dcera Gabriela Sajlerová ,  účastnil druhého podniku ME v rakouském Rechbergu.

Na trati dlouhé 5050 m se ve 39. ročníku utkalo dohromady 250 soudobých a historických vozů a to za podpory mnoha diváků jako každý rok.

Předpověd´ počasí se naprosto vyplnila a od čtvrtka v Rechbergu s krátkými přestávkami neustále pršelo. Během víkendu jezdci vyzkoušeli všechny možné podmínky na trati, od vody, po sucho i polosucho a nazuli všechny druhy pneumatik, které sebou měli.

Sobotní tréninky i nedělní závodní jízdy byly provázeny neustálými přestávkami  v průběhu jízd, kdy jezdci měnili pneu.

Ve skupině N startovalo rekordních 12 „velkých“  a 6 „malých“ vozů specifikace N. Konkurence tedy byla velká a již v tréninkových jízdách se  ukázalo, že zbytek startovního pole sk.N  nebude schopno sekundovat  jezdcům D. Borkovičovi a A. Prekovi na vozech Mitshushi, tito jezdci zajížděli časy skupiny A a rychlejší.   Teprve za nimi se rozpoutal boj o další bodované pozice. Nejlépe si nakonec vedl Pawel Dytko, který ukořistil třetí příčku. V pořadí další: Roland Wanek, D. Holzer, J. Los,Martin Jerman, Gabriela Sajlerová a další.

Jezdci Evolution Racing Teamu sbírali první cenné body do celkového hodnocení a nyní připravují vozy na nastávající závody.

Napsali o nás:

http://vrchy.com/rechberg2011_report.php

Publikováno v Aktuality autorem / 4. června 2011 / Žádné komentáře »

Comments are closed.